Veri Ağları

Veri Ağları

MİLENS, telekomünikasyon servis sağlayıcılarının şebekelerinde işletme maliyetlerini düşüren ve karmaşık yönetim yapılarını optimize edecek, üst düzey verimli ve yüksek kapasiteli taşıyıcı sınıf veri iletişim ürünleri ile yenilikçi Veri İletişim Şebekesi çözümleri sunar. Farklı sınıflarda, lider ürün sağlayıcı firma platformlarının bir kombinasyonu veya tek bir ürün sağlayıcı firma platformu kullanılarak, servis sağlayıcılara kendi verilerini şebekelerinde hızlı ve güvenli bir biçimde taşımalarına yardımcı olmaktayız.

  • ATM Anahtarları : ATM paket anahtarlama ve devre değişimli ağların faydalarını birleştiren, hücre aktarımı ve çoklama teknolojisi olarak tanımlanabilir. Birkaç Mbps ile Gbps genişlikler arasında değişken bant genişlikleri sunar. Eş zamansız doğası sebebiyle, eş zamanlı çalışan TDM (Time Division Multiplexing) benzeri teknolojilerden daha verimli çalışabilir. MİLENS olarak, müşterilerimiz tarafından yıllardır takdir edilen deneyimlerimizi sizlere sunuyoruz.
  • Yönlendiriciler ve Ağ anahtarları: MİLENS, müşterilerine sektörün en yeni ve uygun maliyetli Yönlendirici ve Ağ anahtarları teknolojileri sunmak için, dünyanın lider İletişim, Bilişim ve Telekomünikasyon ürünlerini sağlayan firmaların bütünleşik çözümlerini içeren, uzun yıllara dayanan anahtar teslim tecrübe ve iş gücüne güvenmektedir. Küresel kapsamda, çalıştığımız lider ürün sağlayıcı firmalar ile olan işbirliklerimiz ve ortak çalışmalarımız kapsamında elde ettiğimiz deneyimler sayesinde, planlama, kurulum, entegrasyon, bakım hizmetlerini içeren, anahtar teslim tecrübelerimizi müşterilerimize sunmaktayız.
  • Yönetim sistemleri :  Yönetim sistemleri, geniş bir ürün yelpazesini içeren tüm telekomünikasyon hizmetlerinin yönetiminde hayati ürünler olup, işletim giderleri ve müşteri destek maliyetlerini  azaltmaktadır. Sunduğumuz farklı ve lider ürün sağlayıcı firma sistemleri üzerindeki on yılları aşkın deneyimimizle, müşterilerimiz ve onların müşterileri, şebekelerinde verilerinin güvenle işletilmesinin huzurunu hissederler.

Şebekenizin kalitesinin sorumluluğunu alıyor ve operasyonel masraflarınızı düşürüyoruz.

Tüm servis portföyümüz için Servisler sayfamızı, tamamlanmış hizmetlerimiz için Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz