Kamu

Kamu

Bilişim ve iletişim teknoloji ve uygulamalarındaki hızlı gelişmelere bağlı olarak güvenlik her geçen gün daha da kritik öneme sahip olmaktadır. Sürekli olarak değişen dünya koşullarında oluşan risk ve tehditlere karşı, "sınırların" ve “Kritik Ulusal Altyapıların” korunması ancak bu risk ve tehditlere yanıt verebilecek, esnek, güncel ve sürekli gelişime uygun teknolojik tasarım ve mimari yapıları ile oluşturulan güvenlik çözümleri ile mümkün olabilmektedir. MİLENS, çözümlerini, tanımlanmış risk analiz süreçlerine göre olası risk ve tehditleri analiz ederek, müşterilerine sunmaktadır.

Telekomünikasyon, Bilişim ve Güvenlik Teknoloji çözümlerimiz, gerçek zamanlı, geçmiş verilerin izlenmesi ve analizine dayanan tutarlı bir bilgi akışı ve bilgi yönetim altyapısına dayanan, dünyanın lider Telekomünikasyon, Bilişim ve Güvenlik Teknoloji ürünlerini sağlayan firmaların bütünleşik çözümlerini içeren anahtar teslim güvenilir tecrübe ve iş gücünün tüm avantajlarını sunmaktadır.

Sağladığımız çözümler, Güvenlik Risk Yönetimi, CCTV, Fiber Optik Algılama Sistemleri (FIDS, BIDS), Siber Güvenlik, Güvenli İletişim Sistemleri, Kimlik Denetimi ve Erişim Kontrolü, Araç, İnsan ve Gemi İzleme, Güvenlik Operasyon Merkezleri gibi teknoloji ve hizmetleri kapsamaktadır.

Müşterilerimiz: