Senkronizasyon Sistemleri

Senkronizasyon Sistemleri

Senkronizasyon; bir kaynaktan, hedef bir veri depolama birimine (veya tersi yönde) aktarılan bir verinin tutarlılığının sağlanabilmesi için, verinin zaman boyutunda sürekli uyum içinde tutulmasıdır. Şebeke senkronizasyon çözümleri, iletişim endüstrisinde, çeyrek yüzyıldan daha uzun bir süredir dünya çapında operatörlerin senkronizasyon ihtiyaçlarına hizmet etmektedir. Ethernet şebekeleri ve gün geçtikçe sayıları artan hibrit şebeke mimarileri, iletişim kalitesinin devamlılığı için senkronizasyon ihtiyaçlarını sağlayabilecek temel yapılardır. Müşterilerin, daha fazla bant genişliği taleplerine, cevap vermek zorunda olan sabit ve kablosuz telekom operatörleri, daha yüksek hızlarda servislerin uygulamaya konulabilmesi için birbirleri ile sürekli bir rekabet içindedirler. Bu rekabet, kaliteli servis ihtiyacının “QoS” sağlanabilmesi için, kaliteli Senkronizasyon ihtiyacını zorunlu kılmaktadır.

MİLENS, verilerinizin kalitesinin muhafaza edilebilmesi ve şebekenizin senkronize çalışabilmesi için, Atomik Saat, GPS, NFR, SSU vb. tümleşik senkronizasyon çözümleri üzerinde, uzun yıllar boyunca elde ettiği tecrübelerini size sunmaktadır.

  • Atomik Saat
  • GPRS Saat
  • NFR
  • SSU
  • Sinyal Üreteçleri

Tüm servis portföyümüz için Servisler sayfamızı, tamamlanmış hizmetlerimiz için Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz