SİSTEM ENTEGRASYONU

SİSTEM ENTEGRASYONU

Milens olarak ana faaliyet alanımız olan Sistem Entegrasyonu:

Telekom, Kamu, Kamu Hizmetleri, Boru Hatları ve Ulaşım sektörleri için, anahtar teslimi çoklu/farklı, telekomünikasyon, bilişim, güvenlik ve inşaat paketlerinin entegrasyonu olarak tanımlanabilir. Gerçekleştirdiğimiz her sistem entegrasyonu kendine özgü telekom, bilişim, güvenlik ve emniyet teknolojilerini veya alt sistemlerini içinde barındıran geniş bir yelpazeye sahip anahtar teslim çözümlerdir.

Bu çözümleri, birçok projemizde, kamu kurumları, operatörler, son kullanıcılar, ana yüklenicilerden oluşan Müşteri portfoyümüze sunmaktayız.

Yaptığımız işler genel olarak aşağıdaki faaliyetleri kapsamaktadır:

Sunduğumuz anahtar teslim çözümler, her projeye özgün ve geniş kapsamlı bir dokümantasyon paketi ihtiva eder. Bu dokümantasyon müşteri tarafından belirlenmiş gereksinimlere bire bir uyumlu olarak hazırlanır ve sunulur.

Neden MİLENS?

MİLENS olarak faaliyet gösterdiğimiz yıllar boyunca temin/tesis, kalite ve hizmet alanlarında inşa ettiğimiz yurt içi ve dışı saygınlıkla gurur duymaktayız.
Bu saygınlığı, entegrasyon projelerinde, Müşteri odaklı ihale teklifleri, sözleşme yönetimleri, iş teslimatları ve destek süreçlerinde gösterdiğimiz profesyonel, adil ve dürüst yaklaşımlarımızla tesis etmiş olmaktan gurur duymaktayız.
Basitçe özetlemek gerekirse, Müşterilerimiz, MİLENS'i ve “yaklaşımını” tercih ettiğinde; proje planı, proje bütçesi ve teknik uyumluluk ile ilgili tüm potansiyel risklerini minimize etmiş olacaktır.
Başlangıcından itibaren Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklanarak, projeleri, zamanında ve planlanan bütçe ile teslim etme konusunda kanıtlanmış bir başarı tesis etmiş bulunmaktayız.