Radyo Link Sistemleri

Radyo Link Sistemleri

  • IP radyo link: Geleneksel radyo link sistemleri gün geçtikçe artan yüksek kapasiteli, uzun mesafelere ulaşabilen iletişim teknolojileri karşısında büyük bir baskı altında kalmıştır. Günümüzde, standart ses iletişimi ihtiyacının yanısıra, internet uygulamaları, görüntü vb. hizmetlerin ihtiyacı olan yüksek bant genişliği, IP radyo link sistemleri ile karşılanabilmektedir. MİLENS, lider radyo link üreticileri ile olan işbirlikleri ve ortak çalışmaları kapsamında elde ettiği deneyimler sayesinde, planlama, kurulum, entegrasyon, bakım hizmetlerini içeren anahtar teslim tecrübelerini müşterilerine sunmaktadır.
  • SDH radyo link: Yeni nesil dijital radyo linkler, SDH teknolojisini temel alır. SDH radyo linkler, ekonomik, hızlı kurulum, zor yüzey şartlarında kolay kurulum vb. avantajlarından dolayı, fiber sistemlere alternatif olabilmektadır. MİLENS, lider radyo link üreticileri ile olan işbirlikleri ve ortak çalışmaları kapsamında elde ettiği deneyimler sayesinde, planlama, kurulum, entegrasyon, bakım hizmetlerini içeren anahtar teslim tecrübelerini müşterilerine sunmaktadır.
  • PDH radyo link: Günümüzde, SDH radyolar bir çok alanda, PDH radyoların yerini almış olsa dahi, noktadan noktaya iletişimde, PDH radyolar hala kullanılmaktadır. Düşük kapasiteli, küçük linklerde, ekonomik olması açısından PDH radyolar hala tercih edilen radyo sistemleridir. MİLENS, lider radyo link üreticileri ile olan işbirlikleri ve ortak çalışmaları kapsamında elde ettiği deneyimler sayesinde, planlama, kurulum, entegrasyon, bakım hizmetlerini içeren anahtar teslim tecrübelerini müşterilerine sunmaktadır.
  • Yönetim sistemleri : Yönetim sistemleri, geniş bir ürün yelpazesini içeren tüm telekomünikasyon hizmetlerinin yönetiminde hayati ürünler olup, işletim giderleri ve müşteri destek maliyetlerini  azaltmaktadır. Sunduğumuz farklı ve lider ürün sağlayıcı firma sistemleri üzerindeki on yılları aşkın deneyimimizle, müşterilerimiz ve onların müşterileri, şebekelerinde verilerinin güvenle işletilmesinin huzurunu hissederler.

Tüm servis portföyümüz için Servisler sayfamızı, tamamlanmış hizmetlerimiz için Referanslar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.